historia firmy
kontakt
instalacje elektryczne
ogrzewanie elektryczne
odkurzacze centralne
katalog produktów
cenniki
artykuły prasowe
:: HISTORIA FIRMY

Firma “PRODOMOS II” działa na rynku od 1994 roku, specjalizując się w kablach grzejnych wszystkich typów. Poznaliśmy zasady projektowania i technologię wykonywania kabli grzejnych oraz zasady montażu systemów grzejnych opartych na kablach. W spektrum naszego zainteresowania są również wszelkie inne wyroby, których idea opiera się na wykorzystaniu kabli grzejnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w montażu i eksploatacji elektrycznych systemów grzejnych pozwala nam z pełnym przekonaniem zachęcać Klientów do wyboru ogrzewania elektrycznego i tym samym łamanie stereotypu wyższości innych systemów grzejnych nad elektrycznymi. Za takim wyborem przemawiają aspekty zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne. My sprawdziliśmy to w praktyce.

Uczestniczymy także w realizacji różnorodnych projektów systemów grzejnych dla przemysłu, spotykając się ciągle z nowymi możliwościami zastosowania kabli grzejnych. Do najczęściej realizowanych w tym zakresie zadań należą: zabezpieczenie przed zamarzaniem rur i zbiorników, zabezpieczenie przed śniegiem i oblodzeniem podjazdów, chodników, parkingów, ramp, utrzymanie odpowiedniej temperatury w procesach technologicznych.

Stosujemy kable grzejne stałooporowe, równoległe i samoregulujące. Znajomość pełnej oferty różnych producentów pozwala nam na proponowanie naszym Klientom rozwiązań najbardziej dla nich optymalnych pod względem charakterystyki, jakości, terminu realizacji i ceny. Współpraca z różnymi producentami pozwala nam na zachowanie pełnego obiektywizmu w wyborze najlepszego rozwiązania dla każdego Klienta.

W celu kompleksowej realizacji usług oferujemy również odpowiednie akcesoria montażowe oraz automatykę sterującą. Tu również kierujemy się zasadą optymalizacji: wysoka jakość - umiarkowana cena, aby najlepiej służyć Klientowi.
W uzupełnieniu oferujemy wysokiej jakości grzejniki konwektorowe i promiennikowe z inteligentną regulacją oraz piękne i ekonomiczne grzejniki marmurowe.

Wykonujemy również kompleksowo instalacje elektryczne służąc naszym Klientom sprawdzonymi rozwiązaniami. Kilkuletnia praktyka w Danii i Szwecji pozwala nam oferować usługi na wysokim europejskim poziomie.

sprawdz certyfikat rzetelności
:: MISJA FIRMY PRODOMOS II

Pragniemy dostarczać naszym Klientom optymalne rozwiązania:
• systemów elektrycznego ogrzewania
• instalacji elektrycznych z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym
• instalacji odkurzacza centralnego.
Promujemy rozwiązania ekologiczne, wygodne i przyjazne w obsłudze, estetyczne i solidne.

Zapraszamy do współpracy
biura projektowe, instalatorów, klientów indywidualnych, firmy budowlane i deweloperskie.
Jesteśmy do państwa dyspozycji.
Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza i gwarancja,
że oferowane przez nas towary i usługi będą optymalnie dobrane do potrzeb każdego z naszych klientów.

[ góra strony ]
www.prodomos.pl © 2007 70-895 Szczecin-Załom | ul. Lubczyńska 11D | tel. +48.91.461 70 00 | kom. +48.602 75 39 25 | e-mail: biuro@prodomos.pl