historia firmy
kontakt
instalacje elektryczne
ogrzewanie elektryczne
odkurzacze centralne
katalog produktów
cenniki
artykuły prasowe
:: ODKURZACZE CENTRALNE

Sprzątając za pomocą centralnego odkurzacza DISAN posługujemy się jedynie wygodnym i lekkim wężem - zasysany kurz bezpowrotnie znika ze sprzątanego pomieszczenia. Koniec z przeszkadzającymi przewodami elektrycznymi, dźwiganiem i chowaniem ciężkiego odkurzacza.

Uruchomienie odkurzacza następuje przez włożenie węża do gniazda ssącego lub użycie wyłącznika w rękojeści węża.
Zassany kurz transportowany jest zainstalowanymi w ścianach rurami PCW do jednostki centralnej (odkurzacza).

Jednostka montowana jest zazwyczaj w części budynku oddalonej od pomieszczeń mieszkalnych - garażu, kotłowni, pomieszczeniu gospodarczym. Włączony odkurzacz centralny to dla domowników jedynie dyskretny szum zasysanego powietrza. W przeciwieństwie do odkurzacza tradycyjnego, gdzie powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wraca do pomieszczenia, w odkurzaczu centralnym zassane powietrze - po przejściu przez system filtrów - wydmuchiwane jest na zewnątrz budynku.

Dokładne i higieniczne sprzątanie stanowi ogromną ulgę szczególnie osobom cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych i alergikom. Niewidoczne dla oka roztocza i drobnoustroje zasysane są niemal w 100% i transportowane do pojemnika na kurz.

Poza typowym wykorzystaniem odkurzacza możliwe jest: mycie okien, zbieranie płynów, usuwanie popiołu z kominka, usuwanie gruzu po remontach, trzepanie dywanów, pielęgnacja zwierząt i inne. Odpowiednie rozmieszczenie gniazd ssących umożliwia szybkie i łatwe odkurzanie w różnych pomieszczeniach.

Więcej informacji na stronie www.comfortsystem.com.pl
[ góra strony ]
www.prodomos.pl © 2007 70-895 Szczecin-Załom | ul. Lubczyńska 11D | tel. +48.91.461 70 00 | kom. +48.602 75 39 25 | e-mail: biuro@prodomos.pl