historia firmy
kontakt
instalacje elektryczne
ogrzewanie elektryczne
odkurzacze centralne
katalog produktów
cenniki
artykuły prasowe
:: OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE
Dla Klientów indywidualnych, właścicieli domów jednorodzinnych lub mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, a także posiadaczy domków letniskowych polecamy sprawdzone od lat systemy ogrzewania elektrycznego, które są:
 

- niezawodne bo ich trwałość (np. kable grzejne) oceniana jest przez producentów na 50 lat

 

- wygodne bo po zainstalowaniu i nastawieniu żądanej temperatury nie wymagają już obsługi, nie wymagają okresowych przeglądów, konserwacji czy wymiany zużywających się elementów tak jak ma to miejsce w ogrzewaniach tradycyjnych (gazowych, olejowych, węglowych)

 

- bezpieczne bo konstruktorzy przewodów przewidzieli na całej długości szczelną izolację, odporną na uszkodzenia powłokę oraz ekran, który eliminuje wszelkie zagrożenia.

 

- estetyczne bo jedynym widocznym elementem systemu (np. przy ogrzewaniu podłogowym) jest termoregulator dzięki czemu możliwa jest dowolna aranżacja wnętrz

 

- zdrowe bo rozkład temperatury w pomieszczeniu z zainstalowanym systemem ogrzewania podłogowego jest idealny dla człowieka, zgodnie z zasadą "ciepłe nogi chłodna głowa". Ogrzewanie podłogowe polecane jest szczególnie alergikom, ponieważ w tym systemie nie występują konwekcyjne ruchy powietrza, charakterystyczne dla systemów z gorącym grzejnikiem na ścianie.

 

- tanie bo zainstalowanie systemu elektrycznego ogrzewania podłogowego jest najtańsze ze wszystkich dostępnych systemów ogrzewania. Proponujemy wykonanie kilku ofert ogrzewania swojego domu w różnych wariantach (gaz, olej i.in.) oraz porównanie z naszą ofertą. Biorąc pod uwagę, że inne systemy wymagają stałej konserwacji oraz okresowej wymiany zużywających się elementów koszty instalacji i późniejszej eksploatacji ogrzewania elektrycznego wypadają zdecydowanie najkorzystniej.

 

- energooszczędne bo regulacja temperatury w każdym pomieszczeniu może być indywidualnie dobrana, w zależności od wymagań. Dodatkowy montaż termostatów programowalnych zapewni optymalną i oszczędną eksploatację systemu. Dodatkowo zainstalowanie systemu dwutaryfowego rozliczania energii elektrycznej znacząco obniży rachunki za prąd.

 
W zależności od uwarunkowań technicznych budynku, sposobu eksploatacji pomieszczeń oraz indywidualnych wymagań oferujemy następujące systemy ogrzewania elektrycznego:  

elektryczne ogrzewanie podłogowe (ścienne, sufitowe)
listwy grzejne przypodłogowe
grzejniki konwekcyjne
grzejniki promiennikowe
piece akumulacyjne
grzejniki kamienne (marmur, granit)

 
[ góra strony ]
www.prodomos.pl © 2007 70-895 Szczecin-Załom | ul. Lubczyńska 11D | tel. +48.91.461 70 00 | kom. +48.602 75 39 25 | e-mail: biuro@prodomos.pl