historia firmy
kontakt
instalacje elektryczne
ogrzewanie elektryczne
odkurzacze centralne
katalog produktów
cenniki
artykuły prasowe
:: KATALOG PRODUKTÓW | TERMOREGULATORY

:: TERMOSTATY

 
Zastosowanie termostatów do ogrzewania elektrycznego optymalizuje zużycie energii elektrycznej. Oferowane przez nas elektroniczne termostaty zostały specjalnie skonstruowane do komfortowego ogrzewania podłogowego.
Charakteryzują się bardzo dużą dokładnością regulacji oraz średnio dwa razy dłuższą żywotnością od termostatów mechanicznych
 
ELEKTRONICZNE TERMOSTATY DO MONTAŻU NATYNKOWEGO
Dostępne są w wersji z czujnikiem podłogowym lub powietrznym do montażu naściennego lub wtynkowego. Funkcjonalne, łatwe w obsłudze o nowoczesnym wzornictwie pasującym do linii wzorniczej osprzętu instalacyjnego np. wyłączników światła
ELEKTRONICZNE TERMOSTATY DO MONTAŻU
NA SZYNE W ROZDZIELNI
Dzięki umieszczeniu termostatów w rozdzielni elektrycznej ograniczamy ingerencję osób postronnych w ustawienia termostatu.
Dodatkową zaletą jest możliwość przeniesienia całego sterowania do istniejącej rozdzielni, do której dostęp mają wyłącznie upoważnione osoby.
Termostaty dostępne są w wersji z czujnikiem podłogowym lub powietrznym natynkowym.
ELEKTRONICZNE, MIKROPROCESOROWE REGULATORY
Elektroniczne, mikroprocesorowe regulatory do ekonomicznego, automatycznego sterowania systemem rozmrażania śniegu i lodu na zewnątrz budynku oraz w rynnach.
LTO - steruje ekonomicznie systemem grzejnym na podjazdach, schodach zewnętrznych, rynnach i rurach spustowych. Kontroluje zarówno temperaturę jak i wilgotność. Włącza się tylko wtedy, gdy oba parametry występują razem.
LTR - termostat z zewnętrznym czujnikiem temperatury, polecany do systemów grzejnych małej mocy w rynnach.
[ góra strony ]
www.prodomos.pl © 2007 70-895 Szczecin-Załom | ul. Lubczyńska 11D | tel. +48.91.461 70 00 | kom. +48.602 75 39 25 | e-mail: biuro@prodomos.pl